EST ENG

ATV-dest ja müügiinfo

ATV-d on ka meie koduses Eestis populaarsust võitvad sõiduriistad, üha rohkem inimesi kes on sellest sõidukist kuulnud, tutvust teinud või juba omavad.
Kui algselt tundus paljudele, et tegemist on vaba-aja sõidukiga siis nüüdseks on paljud avastanud ka ATV praktilised väärtused. Tegelikult ongi ju ATV näol tegemist väiketraktoriga, enamustel ATV-del on piisavalt tõmbejõudu, et sikutada paigalt ära väiksem majake, suur valik lisaseadmeid võimaldab teha põllutöid ja palju muud.
Erinevalt aga traktorist saab ATV-d kasutada ka vaba-aja sõidukina. ATV abil saate avastada paiku kus muidu ainult kopteriga lennates ülevaate saaks.Lisaks veel meie kliima iseärasusi on ATV kui loodud meie looduslikes tingimustes kasutamiseks. Kõik muud sõiduvahendid kipuvad tahes-tahtmata omandama sessoonset maiku, kuid ATV-d saab kasutada 12 kuud aastas.

ATV KASUTUSALAD:

ATV põllu ja majapidamistöödel: Lai lisavarustuse valik võimaldab ATV-d kasutada traktori aseainena. Lume rookimine on neist kõige levinum ja väidetavalt ka kõige lõbusam töö. Lisaks on ATV-ga võimalik künda, kartuleid mullata, maad rantaalida, pritsida aiandites kemikaale, järelkäru abil toimetada transporttöid, lükata laudast välja sõnnikut, vedada heina, anda loomadele toitu ette, korrastada mereranda jne.
ATV metsamajanduses: Kuna meie kliima on ebastabiilne (maa ei külmu läbi või on liigniiske suvi) jäävad tihti nii mõnedki metsatööd tegemata. Põhjus lihtne-metsas ei ole võimalik liikuda. ATV lahendab ka selle probleemi. Spetsiaalkäruga on metsa võimalik välja vedada ka sealt, kuhu muu transpordiga pinnast kahjutamata ei pääse.ATV rehvides on kõigest 0,3 atmosfääri õhku ning seetõttu säästab ta ka ebastabiilse pindmise kihiga maastikku. Samas on ATV tõmbejõud piisav, et vastavalt kas palgid metsasat välja vedada või toimetada muid metsa hooldusega seotud töid. Lisaks veel loomulikult metsa valve.
ATV jahinduses ja kalnduses: Jahi- või kalamehel aitab ta jõuda sinna, kuhu muidu vantsida ei viitsiks. Või kui viitsiks, tuleks saak maha jätta, kuna käe otsas teda lihtsalt ära ei tooks.Pakume vaadata pilte erinevatest Kawasaki mudelitest erinevates keskkondades

NB! Männiku Safarikeskuse kaudu, saab ka neid mudeleid osta !
Müügiinfo tel: 50 46 722 Tiit Kuusk ja uue tehnika kohta infot leiate http://www.itmoto.ee/

Vaata pilte meil toimunud safaritest